MİLENYUMPARK EVLERİ HAKKINDA

MILENYUMPARK EVLERİ GENEL

 

Milenyumpark Evleri, İstanbul'un yeni yaşam merkezlerinden biri olan Tepeören bölgesinde yaklaşık 280 dönüm içinde 3 ayrı tipte 199 adet müstakil havuzlu ve bahçeli villadan oluşmaktadır.

Villalar, mimari projesine ve deprem şartnamelerine uygun olarak çelik konstrüksüyondan yapılmıştır. Beton, çivi ve kaynak kullanılmadan inşa edilmiş bu villaların ana yapı malzemesi çeliktir. Yapı çeliği içte ve dışta ahşabın yumuşaklığı ile harmanlanmıştır. 

 

 

Villalarda ‘multisensor light control’ sistemi alt yapısı mevcut olup, istenildiğinde bu sistemi firması ile temas kurulmak sureti ile ilave bedelle evinize kurabilirsiniz. 

Her bir villada 32 m2 müstakil havuz, araç park alanı, görüntülü kapı konuşma sistemi, yangın ve güvenlik alarm sistemi ile site içinde genel olarak 7/24 profesyonel güvenlik, yürüyüş parkuru, gölet, tenis kortu, çocuk oyun parkı mevcuttur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sitenin hemen yanıbaşında içerisinde Carrefour, Kasap-restaurant, Eczahane, Kuaför, Petshop, Pastahane, Kırtasiye, Kuru temizleme vb. olan bir alışveriş merkezi bulunmaktadır.

Sitenin yakınlarında, Koç Eğitim Kampüsü, Sabiha Gökçen Havaalanı, Viaport AVM, Sabancı Üniversitesi, Okan Eğitim Kampüsü, Terakki Vakfı Eğitim Kampüsü, Teknopark, Formula 1 Pisti, Bilfen Koleji, Süleyman Şah Üniversitesi, Bahçeşehir Koleji, Doğa Koleji, vb. gibi eğitim kurumları ve işletmeler vardır.

Milenyumpark Evleri, FSM Köprüsü'ne 43km, Boğaziçi Köprüsü’ne 41km, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 6.5km, Kurtköy Viaport Alışveriş Merkezine 4.5km, Okan Üniversitesi’ne 4.5km, Sabancı Üniversitesi’ne 8km, Bilfen Koleji’ne 400m. mesafededir.

Milenyumpark sitesi içinde siteyi çepeçevre saran bir koşu yolu mevcuttur. Ayrıca, tenis sahası, çocuk oyun alanları, aktiviteler için geniç çim alanlar, vb. mevcuttur.

Site 7/24 kameralar ve güvenlik görevlileri tarafından korunmaktadır.

 

 

 

 

 

Yasal Uyarı - Legal Notice: © 2014 Ufuktangayrimenkul.com All rights reserved. This material may not be reproduced, displayed, modified or distributed without the express prior written permission of Ufuk Tan. Bu web sitesii, alan adı ve içeriği Ufuk Tan'ın özel mülkiyeti olup, her hakkı mahfuzdur. Bu web sayfalarında bulunan yazılı ve görsel bilgiler, dokümanlar, belgeler ve ifadeler Ufuk Tan'ın yazılı izni olmadıkça hiç bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz.