Legal Notice: © 2014 Ufuktangayrimenkul.com All rights reserved. This material may not be reproduced, displayed, modified or distributed without the express prior written permission of Ufuk Tan. Bu web sayfalarında bulunan yazılı ve görsel bilgiler, dokümanlar, belgeler ve ifadeler Ufuk Tan'ın yazılı izni olmadıkça hiç bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz.

  • LinkedIn Ufuk Tan
  • Instagram Ufuk Tan
  • Facebook Ufuk Tan
  • LinkedIn Adil Tan
  • Instagram Adil Tan
  • Facebook Adil Tan
  • Twitter Adil Tan
  • YouTube Adil Tan

Hakkımızda

Ufuk Tan Gayrimenkul, gayrimenkul alım, satım, kiralama konularında danışmanlık ve aracılık hizmetleri veren bir şahıs şirketidir.

Şirketimiz İstanbul Ticaret Odası'na kayıtlı olup,  sertifikalı gayrimenkul danışmanlarına sahiptir.

Seviye 5 Sorumlu Gayrimenkul Danışmanları

Ufuk Tan
Adil Tan
Mesleki Yeterlilik Sertifiklarımız

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Felsefe bölümü mezunuyum. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde İşletme Yüksek Lisansı (MBA) yaptım. 

Çalışma hayatıma İnşaat Sektöründe Yapı Malzemeleri ithal eden bir firmada başladım ve aynı firmada 13 yıl boyunca ülke bazında proje ve bayilerden sorumlu Satış Müdürlüğü yaptım.  Daha sonra kariyerime yurtdışında inşaat yapan bir firmada Satın Alma Müdürlüğü yaparak devam ettim.            

 

19 yıl profesyonel çalışmamın ardından, gayrimenkul sektöründe ihtiyaç duyulan kalitede hizmet verebileceğimi düşünerek, kulvarında “profesyonel” olan RE/MAX ailesine katıldım. Halen RE/MAX Aragonit ailesinin bir ferdi olarak ticari gayrimenkul ve konut sorunlarında profesyonel çözümler üretmekteyim. Aynı zamanda Haliç Üniversitesi'nde öğretim görevlisi olarak çalışmaktayım.

İstanbul, Beykoz, Paşabahçe, Kavacık, Çubuklu, Rüzgalıbahçe, Soğuksu, Görele, Çavuşbaşı, Acarlar, Tuzla, Tepeören, Akfırat, Ataşehir, Küçükbakkalköy, Şişli, Gültepe, Ortabayır, 4. Levent, Sanayi, Kağıthane, Çekmeköy, Kozyatağı, Ankara, Etimesgut, İzmir, Mordoğan, Çorlu, Altunizade, Bodrum, Emirgan, Datça coğrafik bölgeleri başta olmak üzere, Acarkent, Nurkent, Beykoz konakları, Günyüzü Konakları, Körfez Sitesi, Körfez Konutları, Milenyumpark, Milenyum Park, Arkeon, Royal Park, Royalpark, Tepeören Villaları, Lalezar Konakları, Mavi Su, Mavisu Evleri, Kartal Manzara Adalar Residence gibi muhtelif villa sitelerinde ve projelerde satış ve kiralama konusunda faaliyet göstermekteyim.

Konut, lüks konut, villa, yalı, köşk, mansion, daire, çatı veya bahçe dubleksi, maisonette, mezonet, residence, rezidans, arsa, ticari yapı, ofis, plaza, plaza katı, plaza ofisi, müstakil ev, fabrika, depo, vb gibi tesisler başlıca ilgi alanlarıma girmektedir.

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Elektrik-Elektronik bölümü mezunuyum. 

İstanbul Teknik Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü'nde Yüksek Lisans (MSc) yaptım. 

Çalışma hayatıma İskenderun Demir Çelik İşletmeleri'nde bakım onarım mühendisi olarak başladım. Daha sonra Sivas Demir Çelik İşletmeleri'ne geçtim. Japonya'da Fuji Elektrik Tokyo, Suzuka, Osaka, vb. tesislerinde toplam 2 ay mesleki eğitim alarak yurda döndüm.

 

İstanbul'da bir Fransız holdingi olan Schneider Elektrik firmasında proje mühendisliği yaptım. 1997 yılında Cezayir'e serbest danışman ve eğitimci olarak giderek, Annaba şehrinde bulunan Sider Demir Çelik tesislerinde eğitmenlik ve danışmanlık yaptım. Yurda döndükten sonra da serbest ticaret ve profesyonel çalışmalarıma devam ettim.

İşimin gereği Japonya'dan Cezayir'e, Ürdün'den İngiltere'ye dünyanın muhtelif ülkelerine seyahat ettim. İyi seviyede İngilizce ve temel seviyede Almanca bilirim.

Son olarak Cummins Holding Türkiye Genel Müdürlüğü'nde yaklaşık 8 yıl Diesel Jeneratör satış müdürü olarak çalıştıktan sonra tekrar serbest çalışma hayatına döndüm.

32 yıllık endüstriyel çalışma geçmişimin ardından gayrimenkul sektöründe ihtiyaç duyulan kalitede hizmet verebileceğimi düşünerek 2015 yılı başından itibaren eşim Ufuk Tan ile beraber Gayrimenkul Danışmanlığı hizmeti vermeye başladım. Halen Ticari Gayrimenkul ve Lüks Konut konularında profesyonel danışmanlık ve aracılık hizmetleri vermekteyim.

Konutlar, ticari yapılar, endüstriyel tesisler, fabrikalar, depolar, demir çelik tesisleri, çelikhaneler, haddehaneler, vb sanayi tesisleri ilgi ve faaliyet alanıma girmektedir.

Kendi işinizi yapın, kazancınızın sınırı olmasın.